نزدیکیم یا دور

آموزش بازی نزدیکیم یا دور

 بازی  نزدیکیم یا دور | بازی های کودکانه

بازی نزدیکیم یا دور

وسایل مورد نیاز: خودکار و چند وسیله ی دیگر

در بازی نزدیکیم یا دور هدف تشخیص قوی یا ضعیف بودن صدا و افزایش دقت شنیداری است.

از کودک بخواهید تا خوب به وسایل داخل اتاق نگاه کند.کودک را از اتاق خارج کرده و جای یک وسیله را مثلا گلدان ، موبایل و... را عوض کنید، کودک را صدا کرده و برای او توضیح دهید که جای یک وسیله در اتاق عوض شده و او باید آن را پیدا کند.سپس با یک خودکار روی میز ضربه بزنید اگر به آن وسیله نزدیک شد بلند تر و اگر از آن دور شد صدا آرام تر شود.

دقت کنید که تنظیم صدا توسط شما کمک زیادی به تشخیص بهینه کودک میکند.ابتدا ضربات بسیار آرامی بر روی طبل بزنید تا بتوانید کم کم صدا را تا بالاترین حد ممکن برسانید.

بسته به گروه سنی بچه ها جای اشیا را انتخاب کنید تا بازی نه خیلی سخت و نه خیلی راحت باشد.اگر اتاق خیلی شلوغ است یا فضا برای کودک نا آشناست یک میز انتخاب کنید و روی میز تعدادی وسیله قرار دهید و سپس یک وسیله را بردارید و از کودک بخواهید جای اون وسیله را پیدا کنید.

تماس با ما

تلفن: ۹۱۹۶۰۹۸۱۸۵ (۹۸+)

ایمیل: info@maood.ir

شهرزیبا. بلوار جوانمردان نبش فرساد غربی ساختمان کورش پلاک ۸طبقه سوم واحد۲۰

درباره مؤسسه

بنیادقرانی ولی عصر(عج) در غرب تهران در زمینه های قرآنی شامل حفظ تخصصی دوساله و چهارساله؛ حفظ موضوعی؛ آموزش تفسیر و مفاهیم قران؛ مهارت آموزی قرائت قران از سطح مبتدی تا پیشرفته و حفظ و روخوانی کودکان و مهدقرآن وهمچنین آموزش تخصصی نهج البلاغه شامل مربیگری؛ عرفان عملی با دستورات نهج البلاغه و تفسیر نهج البلاغه و نیز آموزش های مهارت افزائی و روانشناسی خانواده فعال می باشد.

بازدید از سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
همه
2148
2873
8611
3984612
50020
96734
4014735